Górki Cukru

Górki Cukru Gosia Krótki • Górki Cukru

TORTY ARTYSTYCZNE | MAKARONIKI
📍Górki Wielkie 📞662 994 007

19/05/2026

Przyznam, że kiedy jeszcze w kwietniu układałam plan na kolejny miesiąc, mocno zastanawiałam się jak to ugryźć.

Wiedziałam, że koniec maja będzie dla mnie dość… intensywny:
👉🏻 koniec miesiąca na etacie
👉🏻 warsztaty dla dziewczyn chcących działać legalnie w kuchni domowej
👉🏻 Dzień Rodziny w przedszkolu moich maluchów.

Jednak ilość pytań o makaronikowe boxy „te co w zeszłym roku”, z których pierwsze pojawiły się jeszcze grubo przed majówką - przerosła moje najśmielsze oczekiwania 🥹🩷

Dlatego tu decyzja była prosta - do oferty na Dzień Mamy wskakuje literka M i serduszko, które tak bardzo pokochaliście w zeszłym roku. I na tym miała się ona skończyć.

Miała, bo… kiedy powiedziałam o tym mojej Mamie, usłyszałam takie: „znowu makaroniki?” 😅

I to nie tak, że moja Mama nie lubi makaroników. Po prostu od półtorej roku, kiedy jest na pierwszej linii frontu jeśli chodzi o wszystkie testy i utylizację niewypałów ma ich po kokardę 🤪 i tak też pomyślałam, że kurczę może faktycznie zrobić „coś” jeszcze?

A że wszyscy tak teraz robią, to w poszukiwaniu inspiracji odpaliłam Pinteresta i… nie zawiodłam się ☺️ jak tylko zobaczyłam to przeurocze BENTO - wiedziałam, że muszę je zrobić 🥹 różowe, wyglądające jak doniczka, z przepięknym gerberkiem od .gorki 🌸

Ale wygląd to nie wszystko!
W środku smak wybrany przez Was na storkach: krem z białej czekolady z chrupką i sporą dawką fruzeliny wiśniowej 🍒 i uwierzcie, to połączenie jest nieziemskie!

‼️ Zostały mi ostanie 3 szt.

Do wyboru masz dwie daty odbioru:
🌸 sobota 23.05 godz. 10-12 (zamówienia do środy 20.05)
🌸 poniedziałek 25.05 godz. 18-19 (zamówienia do piątku 22.05)

Dzień Mamy już za pasem! Uwielbiane przez Was i Wasze Mamy makaronsy i najbardziej urocze BENTO 🌸Bo czasem mniej, znaczy...
17/05/2026

Dzień Mamy już za pasem!

Uwielbiane przez Was i Wasze Mamy makaronsy i najbardziej urocze BENTO 🌸

Bo czasem mniej, znaczy więcej 🩷

📩 Napisz do mnie i spraw swojej Mamie słodki prezent.

Zamówienia z odbiorem w sobotę przyjmuje do środy, a poniedziałkowe - do piątku.

🤔 Wiesz co właśnie sobie uświadomiłam?Że na feedzie mojego profilu nie ma produktu, który wydaję najczęściej 🤭 Przewijał...
13/05/2026

🤔 Wiesz co właśnie sobie uświadomiłam?

Że na feedzie mojego profilu nie ma produktu, który wydaję najczęściej 🤭

Przewijał się na storkach, migał w rolkach, ale jeszcze nigdy nie doczekał się treści skupionej w 100% na nim 🎯

Tak więc oto jest:
🎀 BOX MAKARONIKÓW 10 szt. 🎀

Serio - nie jestem w stanie policzyć ile ich już wyszło z mojej kuchni 🎁 jest totalnie uniwersalny, elegancki w swojej prostocie i pasuje dosłownie na każdą okazję i bez okazji również ✨

Urodziny, imieniny, śluby, baby shower, nowiecki, wszystkie możliwe dni branżowe i święta w kalendarzu 📅 mogłabym wymieniać bez końca.

Towarzyszy Wam, kiedy wybieracie się w gości, żeby nie pójść z pustymi rękami 👐🏻

Często trafiaja na Wasz stół tak po prostu - jako dodatek do weekendowej kawki z rodzinką ☕️

A ostatnio stał się też hitowym dodatkiem do prezentów dla dzieci komunijnych - no przyznaj, że z tą białą wstążeczka wygląda obłędnie 🕊️🤍
Zdradzę coś jeszcze: na dzieciakach (i ich rodzicach) robi zdecydowanie większe wrażenie niż te popularne czekoladki z kielichem 😅

I co ważne, takiego boxa możesz zamówić zawsze, kiedy tylko najdzie Cię ochota na odrobinę luksusu w słodkiej formie. A mało tego - zdarzają się pojedyncze pudełeczka w wolnej sprzedaży, tu odsyłam do śledzenia na bieżąco stories 💬

📩 Napisz do mnie i zarezerwuj swój box już dzisiaj.

PS Na najbliższy weekend będę miała kilka wolnych boxów 🌸

09/05/2026

🥂 Odnoszę wrażenie, że coraz więcej osób zaczyna CELEBROWAĆ te „mniejsze”momenty.

📱I tak też prawie rok temu, w czerwcu, moja klientka przegrzebała całe internety w poszukiwaniu osoby, która zrobi dla niej tort.
Na pół roczku swojego synka, wymarzyła sobie tort w kształcie… POŁOWY zwykłego tortu 🍰
I uwierzcie - dosłownie NIKT w okolicy nie chciał go zrobić:
„Ale to się tak nie da”
„A co my zrobimy z tą drugą połówką”

Finalnie skończyło się na zamówieniu małego okrągłego torcika, ale… marzenie nie znikło 💭

I kiedy usłyszałam tą historię powiedziałam tylko jedno: „na kolejne urodziny Twojego maluszka będziesz miała taki tort.
Ja Ci go zrobię” 🥹

🙄 Tyle, że… tu pojawił się problem. Bo synek mojej klientki ma urodziny dopiero w grudniu. A ja UWIELBIAM takie wyzwania i już z pełnym planem w głowie - po prostu nie mogłam się doczekać 🤭 czułam ogromną potrzebę realizowania tego tematu już dzisiaj, tym bardziej, że wiem, że są tu Mamy, które mają dokładnie takie marzenia 💖

Dlatego… wykorzystałam mojego Dziadka! 👴🏻
A raczej to, że miał urodziny niecałe 2 tygodnie po tej rozmowie z klientką 😁

I uprzedzając pytania: moi bliscy doskonale wiedzą, że są królikami doświadczalnymi i nie zawsze dostają ode mnie torty adekwatne do okazji 😅

Dlatego jeśli też masz „nietypowy” pomysł na tort - napisz 📩
Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych ✨

04/2026 - podsumowanie kwietnia!Miałam go nie robić, ale jak spojrzałam do galerii to… 🤯🎂 torcik bento dla Dawida❄️ świą...
08/05/2026

04/2026 - podsumowanie kwietnia!

Miałam go nie robić, ale jak spojrzałam do galerii to… 🤯

🎂 torcik bento dla Dawida
❄️ świąteczna lodówka
💦 próba picia większej ilości wody - nieudana. Ale herbatka dalej na topie
💛 ilość mąki migdałowej, którą przestałam liczyć przy 7 przesianych kg i to jeszcze w pierwszej połowie kwietnia
👸🏼 pistacja królową miesiąca
🏔️ największe zamówienie makaroników dla jednego klienta
🥶 kolejny lodówkowy MAX!
🛝 realizacja ponad 200szt. słodyczy na lokalną imprezę dla dzieciaków
🐕‍🦺 odgruzowanie Krepala part 5015301880202
🌸 najbardziej urocze makaroniki ever
🚀 spotkania z Kobietami RAKIETAMI!
🍡 jeszcze jedno duże zamowienie makaronikowe
🥣 zdrowsze jedzonko na codzień
🌼 nowość w ofercie - makaroniki w przezroczystych pudełeczkach
🚶🏼‍♀️masą spacerów
👩🏼‍💻 założenie nowego profilu

04/05/2026

„Ile kosztują te makaroniki w celofanie z gipsówką? Szukam czegoś małego za parę zł, żebym mogła mogła dorzucić do prezentu komunijnego”

⬆️ tak dokładnie wyglądała pierwsza wiadomość od mojej klientki.

W mojej głowie od razu zapaliła się czerwona lampka. Bo już pomijając fakt, że przy pojedynczych sztukach minimalne zamówienie jakie przyjmuje to 10 szt., ale…

Jak to jeden makaronik DLA DZIECKA?!
Przecież dzieci uwielbiają makaroniki 🩷 kochają wybierać w kolorach, odkrywać różne struktury i smaki. Jedne pochłaniają je w całości, drugie warstwowo zaczynając od korpusów, jeszcze inne w pierwszej kolejności wylizują nadzienia 😋

No i teraz wyobraź sobie minkę tego dziecka, które dostaje tylko jednego makaronika… a co gorsza - jeśli na imprezie jest więcej dzieciaków 😨

No to się po prostu NIE GODZI 😅

I dlatego właśnie zaproponowałam mojej klientce inne, mniejsze opcje - boxy po 5 i 10 szt. jako dodatek do większego prezentu. Jednak to, co naprawdę skradło jej serducho to makaronikowy box prezentowy.
🌸 Pierwsza literka imienia, kwiatuszki i personalizowana tabliczka z masy cukrowej.
A w środku to co najważniejsze - 17 makaroników w różnych smakach i kolorach - tak, żeby każdy łasuch (nie tylko ten mały 😜) miał okazję spróbować.

A słowa mojej klientki: „ten box załatwi wszystko, już bez kombinowania” to idealne podsumowanie 🩷

Zamówienia na boxy komunijne przyjmuję do wtorku w każdym tygodniu - napisz do mnie wiadomość prywatną 📩

01/05/2026

💸 Kiedy moja klientka napisała do mnie z pytaniem o cenę za tort na 20 osób, mogłam po prostu rzucić kwotą, ale…

To totalnie nie w moim stylu 🤭

Zamiast tego zadałam jej kilka pytań:
👉🏻Dla kogo ten tort?
👉🏻Na jaką okazję?
👉🏻Czy na imprezie będzie dużo dzieci?
👉🏻Czy Twoja rodzinka jest z tych słodkolubnych czy raczej „dla mnie malutki kawałek”?

I kiedy usłyszałam, że z tych 20 osób ponad połowa to dzieci, a do tego, że większość dorosłych bierze tylko „symboliczne” kawałki - moja odpowiedź była tylko jedna:
Zaproponowałam mniejszy tort, taki na 15-18 porcji.

I szczerze, moja klientka nie dowierzała 🤪
„Ale jak to?”
„Tam gdzie wcześniej zamawiałam chcieli tylko wyciągnąć kasę i wciskali jak największy”

Dlatego wytłumaczyłam, że moje torty liczone są na porządne, dorosłe porcje 🍰
A ja sama mając dzieci i organizując różne rodzinne uroczystości wiem jak to wygląda w realu.

I wtedy klientka przyznała mi się do czegoś jeszcze 🙊 jej poprzednie torty jeszcze przez tydzień po imprezie kulały się po lodówce, a finalnie i tak połowa trafiała do kosza 🚮

A przecież chyba nie o to chodzi, żeby wyrzucać swoje (wcale nie małe) pieniądze, prawda?

Tort to ma być przyjemność, chwila celebracji i odkrywania smaków w każdej warstwie!
Bez poczucia, że nie tknę ani kawałka przez kolejny rok 🤭

Więc jeśli planujesz w najbliższym czasie imprezę i kompletnie nie wiesz jaki tort wybrać - napisz 📩
Z chęcią odpowiem na wszytkie pytania i doradzę najlepszą dla Ciebie opcję ✨

🌸 Nie uwierzysz jak różne mogą być realizacje.Pierwszy raz dokładnie tą konfigurację robiłam 8 marca. Sąsiad odprawiając...
24/04/2026

🌸 Nie uwierzysz jak różne mogą być realizacje.

Pierwszy raz dokładnie tą konfigurację robiłam 8 marca. Sąsiad odprawiający swoje 18 urodziny właśnie w Dzień Kobiet, postanowił zaskoczyć żeńską część swoich gości, więc do kompletu z tortem - wleciały małe upominki dla kobiet 🌷

Kolejna realizacja to już dodatek do prezencików na wieczorze panieńskim 👰🏼‍♀️💍 i tu to był właśnie ten mały detal, który sprawił, że całość wyglądała na naprawdę dopieszczoną, a dziewczyny mogły skosztować czegoś naprawdę wyjątkowego ✨

I mało tego, już niedługo wracam w te klimaty, bo moja klientka podczas odbioru makaroników na panieński, zdecydowała się na zamówienie dokładnie takich samych na majową kominie w ramach podziękowania dla gości 🕊️

Słuchajcie - jedno małe ciasteczko, a tyle okazji 🥂
Różowy makaronik, celofan, wstążeczka i ta gipsówka, która robi tu niesamowitą robotę.
Czyż to nie jest urocze? 🥰

Aleeeee… to nie wszystko 🤭 bo już niedługo pojawią się u mnie w nowej formie, która będzie robiła jeszcze większy efekt WOW! Już nie mogę się doczekać aż zdradzę, co kombinuję 🙊

Jeśli chcesz żeby takie prezenciki zaskoczyły również Twoich gości - napisz do mnie na priv 📩

22/04/2026

💰 Często, kiedy odpowiadam
Na pytanie o cenę, słyszę: „DROGO”.

I przyznam, że doskonale to ROZUMIEM.
Bo szczerze - jeszcze 2 lata temu nikt by nie namówił mnie na ciasteczko za 8 zł 😱

Jednak jak to mówią: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 🔭

I teraz jako osoba, która weszła do tego świata cukierniczego i poznała te małe, kolorowe ciasteczka od środka, TOTALNIE zmieniłam zdanie.

Makaroniki choć niepozorne i z wyglądu przypominają trochę te odpustowe anyżki (lub jak kto woli - marcepanki), to uwierzcie - ich opanowanie jest cholernie trudne i niejednemu cukiernikowi spędza sen z powiek 🫩 i nawet wczoraj jedna z
Was napisała mi, że jej wszystkie próby kończą się tym, że kury mają co jeść 🫢🐓

👀 To zdecydowanie nie jest ciasteczko na OKO. Tu liczy się każdy, nawet najmniejszy szczegół - czas, temperatura, dokładność, składniki. Nie zliczę ile nieudanych partii trafiło do kosza i ile łez, przy nich wylałam 😭

I pewnie zauważyliście, że teraz makaroniki coraz częściej można kupić w marketach 🛒 ale w moim odczuciu to jak porównywanie burgera ze „złotych łuków” do tego z najlepszej burgerowni w okolicy 🍔
W tych „gotowcach” ciężko odróżnić smak jednego od drugiego i mimo, że powstają z proszku - ich cena wcale nie jest taka niska.

Koniecznie daj znać co o tym myślisz, a jeśli chcesz poznać smak tych PRAWDZIWYCH makaroników - napisz 📩
Z chęcią przygotuję dla Ciebie box 💝

Gdybym miała bliźniaki to z pewnością ubierałabym je tak samo 🤭🎂Pierwotnie miał być to jeden tort. Poczęstunek dla współ...
20/04/2026

Gdybym miała bliźniaki to z pewnością ubierałabym je tak samo 🤭

🎂Pierwotnie miał być to jeden tort.
Poczęstunek dla współpracowników na prawie 40 porcji. Przy takiej ilości - obowiązkowo PIĘTROWY.

I tu, już na starcie pojawiły się dwa wyzwania:
👉🏻 do celu tort musiał pokonać 100 km
👉🏻 na miejsce dowieziony o 6 rano. O tej porze mało kto jada torty, więc doszła jeszcze konieczność przechowywania w lodówce przez kilka godzin.

Więc w jaki sposób bezpiecznie przewieźć takiego bydlaczka? I jak przechować skoro, jak wiadomo, pracownicze lodówki nie grzeszą rozmiarami?

Tu rozwiązanie mogło być tylko jedno:
Zaproponowałam dwa osobne, mniejsze torty 🎂🎂

I wiesz co?
🎯To był strzał w dziesiątkę!
Dowiezione bez stresu, spokojnie w chłodzie czekały na przerwę na kawkę ☕️

A skoro już dwa torty na jedną okazję - to poszłam w bliźniaczą formę 💚💙

No i umówimy się - w pracy nikt nie chce tracić czasu na półgodzinne rozbieranie tortu z dekoracji 😅 dlatego jest prosto, spójnie i bez zbędnych „ozdobników”.
Bez czekania w kolejce po swój kawałek i nerwowych pytań „a kto to ogarnie?”.

Więc jeśli planujesz coś swojego - napisz 📩
Podpowiem co sprawdzi się najlepiej pod konkretną sytuację. Razem dopasujemy rozwiązanie, które będzie nie tylko pyszne i piękne, ale też po prostu wygodne ✨

17/04/2026

😏 Myślisz, że MAKARONIKI to tylko małe, niewinne ciasteczka?

Nic bardziej mylnego! Te małe cuda dają ogrom możliwość i sprawdzą się dosłownie na każdą okazję:

👉🏻 boxy prezentowe na imieniny, urodziny, śluby, komunię i co tylko przyjdzie Ci do głowy
👉🏻 podziękowania dla gości
👉🏻 element słodkiego stołu
👉🏻 poczęstunek dla współpracowników
👉🏻 do postawienia na stole na rodzinnej imprezie
👉🏻 lub po prostu jako dodatek do weekendowej kawki

A to co lubię w nich najbardziej, to możliwość personalizacji i perfekcyjnego dopasowania do Twojej okazji 🎀

Napisz do mnie i daj znać co planujesz świętować w najbliższym czasie, a ja dopasuję idealny zestaw do Twojej okazji 🥂

Adres

Górki Wielkie
43-436

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Górki Cukru umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Górki Cukru:

Udostępnij