Dzierganie w bałaganie

Dzierganie w bałaganie Strona zrodzona z zamiłowania do szydełka, drutów i innych sposobów wykorzystania włóczki :) Lubię myśleć nieszablonowo i próbować robić rzeczy po swojemu.

Dzierganie w bałaganie, czyli z zamiłowania do włóczki :)

Zapraszam w świat mojego “Dziergania w bałaganie”. Uwielbiam uczyć się nowych technik.

„Szydełko to sztuka, a szydełkujący to artyści. Każdy wytworzony przedmiot jest unikalny i należy do niego ”
Happy Crocheting Joanita Theron

15/12/2024
I jeszcze jeden 😃
17/08/2024

I jeszcze jeden 😃

Dawno nie było, to pokażę wam coś nowego 😁
23/07/2024

Dawno nie było, to pokażę wam coś nowego 😁

I kolejna porcja cudaczków pójdzie w świat 😁
06/06/2024

I kolejna porcja cudaczków pójdzie w świat 😁

Trochę się nazbierało tych maluchów 😁
17/03/2024

Trochę się nazbierało tych maluchów 😁

Ostatnimi czasy straciłam serce i zapał do szydełkowania. Już myślałam o pozbyciu się włóczek, bo robienie do szuflady n...
17/08/2023

Ostatnimi czasy straciłam serce i zapał do szydełkowania. Już myślałam o pozbyciu się włóczek, bo robienie do szuflady nie daje satysfakcji. Wtedy natrafiłam na fantastyczną grupę "Random Acts of Crochet Kindness PL". Dzięki nim znów nam motywację do dziergania 😁 Pierwsza partia cudaków rusza jutro w trasę 🙂

Kiedy maleństwa weszły za mocno 😉🤣 Przetestowałam kilka nowych wzorów, m.in płaszczki i mini ośmiorniczki 😀
10/07/2023

Kiedy maleństwa weszły za mocno 😉🤣 Przetestowałam kilka nowych wzorów, m.in płaszczki i mini ośmiorniczki 😀

Uroki wiosny 😃
14/05/2023

Uroki wiosny 😃

    Ostatnimi czasy nie narzekałam na brak pracy i tak oto powstała Gromadka Cudaków :D
16/03/2023

Ostatnimi czasy nie narzekałam na brak pracy i tak oto powstała Gromadka Cudaków :D

W szale przygotowań do Świąt zapomniałam Wam pokazać jeszcze moje ośmiorniczki 😃  Niektóre z nich dostały inne macki, kt...
30/12/2022

W szale przygotowań do Świąt zapomniałam Wam pokazać jeszcze moje ośmiorniczki 😃 Niektóre z nich dostały inne macki, które chyba jeszcze bardziej mi się podobają 😁 Z resztek włóczek zrobiłam "kilka" gumek scrunchies 😃

Święta, Święta i po Świętach.... Więc koniec lenistwa, zabieramy się do pracy 🙂 Po kilku latach przerwy przeprosiłam się...
27/12/2022

Święta, Święta i po Świętach.... Więc koniec lenistwa, zabieramy się do pracy 🙂 Po kilku latach przerwy przeprosiłam się z drutami. Początki nie są łatwe, ale to jak z jazdą na rowerze - tego się nie zapomina 😁 Jak dobrze pójdzie, to niedługo pokażę Wam więcej Ps. Ktoś ma pomysł, co to będzie? 🙂

Adres

Gorlice
38-300

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Dzierganie w bałaganie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij