02/12/2024
Cześć wszystkim.
Tak, to już Adwent 2024. 🎄☃️❄️
Niestety, zawieszam robienie wianków bożonarodzeniowych.
Zaangażowana jestem w nowy projekt, o czym, jak doprowadzę go pomyślnie do końca, dam znać.
Do wianków wrócę, bo lubię je tworzyć. 😊
A póki co, przeżywajcie duchowo adwent i inspirujcie się zdjęciami z lat ubiegłych.
Pozdrawiam. 🥰