Manufaktura Smaku - Wyroby Henryka

Manufaktura Smaku - Wyroby Henryka Z zamiłowania do tradycyjnego smaku, według sprawdzonych rodzinnych receptur, tworzę własne wyroby. Zapraszam serdecznie - spróbuj i się zakochaj :)

Wędzone prawdziwym dymem, doprawione ekologiczną mieszanką ziół i przypraw mięsa oraz ryby. Dowóz: białołęka, legionowo, jabłonna, chotomów, nasielsk, marki

ZAPRASZAM!! NA DEGUSTACJĘ WĘDZONEK.JUTRO DEGUSTUJEMYSZYNKĘ,BALERON I BOCZEK.SMAKI Z PRZED 40 LAT ZAPRASZAM OD 12.3005-12...
07/05/2026

ZAPRASZAM!!
NA DEGUSTACJĘ WĘDZONEK.
JUTRO DEGUSTUJEMY
SZYNKĘ,BALERON I BOCZEK.

SMAKI Z PRZED 40 LAT
ZAPRASZAM OD 12.30

05-124 KAŁUSZYN UL.NOWODWORSKA 57

15/04/2026
Jak na zdjęciach. Grochówka wojskowa  1/2 litra16zł ( chleb w cenie,nie wydzielamy) Karkówka wieprzowa ,keczup, musztard...
15/04/2026

Jak na zdjęciach.
Grochówka wojskowa 1/2 litra16zł ( chleb w cenie,nie wydzielamy)

Karkówka wieprzowa ,keczup, musztarda, pieczywo ( bułka) ogórek kiszony lub konserwowy na życzenie 20 zł.

Kiełbasa rzemieślnicza 2 szt,musztarda, keczup, bułka i ogórek kiszony lub konserwowy na życzenie 15 zł.

Kiełbasa biała również rzemieślnicza 2 szt,musztarda, keczup bułka I na życzenie może być ogórek kiszony lub konserwowy 18 zł

Kaszanka z kaszy gryczanej również rzemieślnicza 2 szt,musztarda, keczup, bułka I na życzenie ogórek kiszony lub konserwowy 15 zł

W zestawach tj.grochówka+ kiełbasa lub ,grochówka + kaszanka 29zł

Świeżonka ( duszone mięso wieprzowe z cebulką),1/2litra 25 zł.

Zapraszam serdecznie.

15/04/2026

Zapraszam od poniedziałku do soboty
w godzinach 12-17

na grochówkę wojskową, karkówkę, kiełbasę zwykłą i białą,kaszankę i od tygodnia na Świeżonkę.

Świeżonka jest póki co tylko w dni parzyste tj.wtorek,czwartek i sobota.

14/04/2026

Drodzy Państwo. Zapraszam na wojskową grochówkę I świeżonkę.

11/04/2026

ZAPRASZAM DZISIAJ NA DEGUSTACJĘ POLSKIEGO DANIA JAKIM JEST

ŚWIEŻONKA!!

09/04/2026

UWAGA!!! PRZEPRASZAM!!!!

PRZEZ ŚWIĘTA ZGUBIŁEM JEDEN DZIEŃ I WPROWADZIŁEM WSZYSTKICH W BŁĄD!!!!

NIE W PIĄTEK!!!!
TYLKO W SOBOTĘ!!!
PRZEPRAESAM ZA ZAMIESZANIE I ZAPRASZAM W SOBOTĘ!!!

W SOBOTĘ ZAPRASZAM NA DEGUSTACJĘ NASZEGO NOWEGO DANIA!!

TYLKO W SOBOTĘ
DEGUSTACJA ŚWIEŻONKA!!

ZAPRASZAM!!

Adres

Nowodworska 57
Sikory
05-124

Telefon

+48506111700

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Manufaktura Smaku - Wyroby Henryka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij