07/05/2026
ZAPRASZAM!!
NA DEGUSTACJĘ WĘDZONEK.
JUTRO DEGUSTUJEMY
SZYNKĘ,BALERON I BOCZEK.
SMAKI Z PRZED 40 LAT
ZAPRASZAM OD 12.30
05-124 KAŁUSZYN UL.NOWODWORSKA 57
Z zamiłowania do tradycyjnego smaku, według sprawdzonych rodzinnych receptur, tworzę własne wyroby. Zapraszam serdecznie - spróbuj i się zakochaj :)
Nowodworska 57
Sikory
05-124
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Manufaktura Smaku - Wyroby Henryka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.