20/12/2024
Święta za pasem a ja w lesie.
Mentalnie zawsze.
Uwielbiam motyw muchomorów. Te grzyby są dla mnie absolutnie magiczne. Szczególnie jak rosną w gromadzie i aż człowiek nie może się napatrzeć. Przepiękne są!
Pracę wykonałam kredkami i akwarelą. Zawsze wydawało mi się, że akwarele to jakiś wyfikany poziom pro zarezerwowany tylko dla artystów.
Okazuje się, że zwykły laik też może.
W sumie to mój drugi rysunek w życiu (nie licząc tych na plastyce w podstawówce, ani tych zwierzątek, które na szybko wysuje dla córeczki 😅)
Rysunek oczywiście znów będzie prezentem. Obiecuje sobie, że następny będzie tylko dla mnie. Serio.
Szczerze, to się sama pochwalę. Jestem z siebie dumna. Nie sądziłam, że tak potrafię 😉
Rysunek zainspirowany pracami i .watercolor