11/06/2026
Dni lecą jak szalone i za chwilę minie tydzień odkąd skończył się festiwal Delicje. Festiwal Kulinarny
Jak zwykle wróciliśmy pełni nowych pomysłów, doświadczeń, rozmów z Wami i uśmiechów. Festiwal był wyjątkowy z wielu powodów, m.in
❤️odebraniu 3 nagród w tym jednej głównej za innowacyjny pomysł wykorzystania sera twarogowego i zrobienia z niego chleba, który był wielokrotnie przez Was wychwalany🍞
❤️chwalony pomysł na wykorzystanie serwatki do produkcji napoju izotonicznego
❤️Dodatkowo😁wywiad w Radio to kolejna nowość w naszym wykonaniu 😁myślę, że sprostałam zadaniu 🙏
A poniżej mała fotorelacja 🥰 zakasamy rękawy i działamy dalej 👍🥰
Pisali o tym: https://www.facebook.com/share/p/1EcYG87ZEz/
https://radioram.pl/articles/view/61426/Delicje-Festiwal-Kulinarny-2026
https://www.onet.pl/informacje/strefa-miast/miedzynarodowe-delicje-2026-w-sercu-wroclawia-zobacz-zwyciezcow-konkursu/pfnczh0,30bc1058
A kto ma ochotę posłuchać wywiad to klikamy tutaj ➡️ https://radioram.pl/articles/view/61512/Delicje-Laczylismy-kulinarne-mosty-na-Festiwalu-Kulinarnym