15/01/2026
Dzień dobry!🌞 Dobry wieczór! 🌜
Nie ważne o której porze do nas trafiacie, bo i tak wszystko świetnie zobaczcie!
A wszystko za sprawą niesamowitych osób, które tworzą Stowarzyszenie "Drony nad Wisłą" oraz Dronownię, a co lepsze są naszymi partnerami!
Pamiętacie te wszystkie piękne fotorelacje i nagrania z powietrza z naszego V Cudu? To wszystko zasługa niesamowitych osób, które tworzą te dwa miejsca. 👏🏻
Dronownia to również miejsce, w którym każdy z Was będzie mógł nauczyć się tego zacnego fachu, oferują oni bowiem szkolenia, pokazy i wykłady dla szkół i wiele wiele więcej 😁
Jak zapoznacie się z ofertą Dronowni wpadajcie koniecznie też na stronę Stowarzyszenia, tam macie totalną galerię sztuki, płockiej i okolicznej sztuki fotograficzno-filmowej📷. Coś niesamowitego! 😍
A jeżeli i Ty lub Twoja firma chcielibyście wesprzeć działalność naszego Stowarzyszenia i pomóc nam realizować cele, to serdecznie zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej. 📨
Wiktor Oniszk Drony Nad Wisłą Dronownia