Woodirection by Bartłomiej Kaczmarek

Woodirection by Bartłomiej Kaczmarek Precision wood carving, spoon making and wood jewelry
Precyzyjne rzeźbienie w drewnie, tworzenie łyżek i biżuteria z drewna

Ostatnie tygodnie mam baaardzo intensywne...zarówno zaległe pracę jak i bieżące staram się nadrobić...gdzieś w minutach ...
23/04/2026

Ostatnie tygodnie mam baaardzo intensywne...zarówno zaległe pracę jak i bieżące staram się nadrobić...gdzieś w minutach przerwy nad zamówieniami porządkuje drewno, które w weekendy zamieniam w nowe ciekawe projekty.

Tak powstają wazoniki, które mają bardzo pozytywny odbiór.

Dzisiaj kolejny. Tym razem nieco większy
Dwa gatunki drewna, jesionowe i lipowe

30 cm wysokości, 17 cm wysokości.

Niedziela to u mnie czas na wolne projekty :)Wczoraj pokazałem Wam, pierwszy z serii wazonów drewnianych :)A dziś czas n...
19/04/2026

Niedziela to u mnie czas na wolne projekty :)
Wczoraj pokazałem Wam, pierwszy z serii wazonów drewnianych :)
A dziś czas na kolejny :)
Tym razem bardziej geometryczny.

Drewniany kamień

Do wykonania wykorzystałem fragmenty drewna lipy, orzecha włoskiego i czereśni :)
Wymiary to ok 13x9x7,5cm :)

Pamiętacie serię doniczek, wykonanych z resztek drewna, które zostają w moim warsztacie? 🤔Teraz dołączył do nich wyjątko...
18/04/2026

Pamiętacie serię doniczek, wykonanych z resztek drewna, które zostają w moim warsztacie? 🤔

Teraz dołączył do nich wyjątkowy wazonik, który powstał z połączenia drewna jesionu i lipy :)
Idealnie nada się do wnętrz w stylu Boho, udekorowany suszonymi trawami :)🌾

Wazon ma 19,5cm wysokości na 9cm szerokości :)

Dostępny od ręki :)
Zapraszam także na www.woodirection.com :)

Dobry wieczór 😊Czas powrócić do pracy po świątecznej przerwie ;)Jeszcze przed Wielkanocą pokazywałem Wam tutaj kawałek d...
13/04/2026

Dobry wieczór 😊
Czas powrócić do pracy po świątecznej przerwie ;)
Jeszcze przed Wielkanocą pokazywałem Wam tutaj kawałek deski i delikatnie rozpoczętego Obieżyświata :)
Czas pochwalić się też finalną wersją ;)

Co prawda zdjęcie nie oddaje w pełni jego gabarytu, ale jest zdecydowanie bardziej większy od swojego "małego brata" ;)

Rzeźba wraz z podstawą ma 50cm wysokości.
Rzeźba wykonana z drewna czeremchy, na jesionowej podstawie :)

Dajcie znać co o niej sądzicie i zostawcie jakiś ślad po sobie :)

Zakładki do książek przypadły Wam do gustu :)Dzięki temu, miałem okazję wykonać kolejną, tym razem z zupełnie innym moty...
09/04/2026

Zakładki do książek przypadły Wam do gustu :)
Dzięki temu, miałem okazję wykonać kolejną, tym razem z zupełnie innym motywem :)
Kojarzycie tą postać? ;)

Zakładka wykonana z drewna orzecha włoskiego, pięknie wybarwionego :)
Całość ma około 20cm długości i 4cm szerokości :)

07/04/2026

Wszystko budzi się do życia, więc i ja ruszyłem moje pszczoły w świat!

Łyżki dostępne na www.woodirection.com

Ostatni dzień pracy zakończyłem stworzeniem kolejną pracą z "odpadów" :)Jak to mówią, lepiej zmierzyć dwa razy, niż dwa ...
03/04/2026

Ostatni dzień pracy zakończyłem stworzeniem kolejną pracą z "odpadów" :)
Jak to mówią, lepiej zmierzyć dwa razy, niż dwa razy ciąć 🤣 no nie posłuchałem... I robiąc stojak edukacyjny, wyciąłem 0,5 cm za mało 🤣
Tak więc, żeby drewno się nie zmarnowało - powstała taka oto półeczka :) idealna też na kwietnik :)

Jak Wam się podoba taki wzór? 🤔

Świerk, farba akrylowa i parę gwoździ :)

Powolne Dobry wieczór!Jakiś czas temu miałem okazję wykonać nową wersję rzeźbionego gołębia :) 🕊️Tym razem w wersji brel...
27/03/2026

Powolne Dobry wieczór!
Jakiś czas temu miałem okazję wykonać nową wersję rzeźbionego gołębia :) 🕊️
Tym razem w wersji breloka, dla miłośnika tych ptaków :)

Jedni go kochają, drudzy nienawidzą...
Ja raczej jestem w tej grupie bardziej sentymentalnej.
Mój dziadek hoduje te zwierzęta odkąd pamiętam i pomimo swoich prawie 90 lat, nadal ma kilka swoich "par" :)

A wy, do której grupy się zaliczacie?

PS. Wiecie, że 9 kwietnia obchodzony jest Dzień Gołębia?

Dobry wieczór :)Czasami drewno samo wpada mi w ręce. W trakcie cięcia drewna na opał :) ( zima tuż tuż ;) ) Trafiłem na ...
24/03/2026

Dobry wieczór :)

Czasami drewno samo wpada mi w ręce. W trakcie cięcia drewna na opał :) ( zima tuż tuż ;) )

Trafiłem na kłodę czeremchy.
Przeciąłem...zatkało mnie...🥹

I tak powstaje największy "podróżnik", będzie śliczny...

Dzień dobry Piękny niedzielny poranek, zamiast odpoczywać warto zrobić coś ciekawego.Wczoraj na warsztaty dla dzieci prz...
22/03/2026

Dzień dobry
Piękny niedzielny poranek, zamiast odpoczywać warto zrobić coś ciekawego.

Wczoraj na warsztaty dla dzieci przygotowałem elementy z starego drewna do stworzenia małych drewnianych kurek. Po zajęciach kilka elementów jeszcze pozostało

Podczas pracy nad nowym ciekawym projektem wpadłem na pomysł wykonania takiej ramki jak poniżej.

Sama ramka jest z deski, którą uratowałem z zrujnowanego, ponad stuletniego domu. Kawał historii i życia, do tego kurka, trochę farby akrylowej, parę gwoździ i już wisi ładnie na ścinie.

Jeżeli uważacie, że warto zachować kawałek drewna z wiekową historią to można do mnie napisać, jest dostępna od ręki, powstaną jeszcze 4 ramki, na tyle mam materiału :) ot taka wersja limitowana

Wymiary 28 cm * 18 cm
80 zł + kw

Adres

Pierzchnica

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Woodirection by Bartłomiej Kaczmarek umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Woodirection by Bartłomiej Kaczmarek:

Udostępnij