01/09/2025
To nie była łatwa decyzja, ale nie możemy innaczej 😔.
Chcielibyśmy bardzo podziękować za te prawie 4 lata, kiedy byliście z Nami❤️. To był wspaniały czas, pełen emocji i ciężkiej pracy, która dawała nam wiele satysfakcji. Czas, w którym mogliśmy rozwijać swoją pasję, spełniać Wasze (czasem) szalone😉 projekty. To dzięki WAM nasza oferta stale się rozszerzała i nie było nudno 🤣. Zainteresowanie naszymi produktami przerosło nasze najśmielsze oczekiwania 🥰, jesteśmy bardzo wdzięczni, że daliście nam szansę na wykonanie tak wielu wspaniałych świec 🤍.
Trudno nawet to napisać, ale zawieszamy działalność naszej LEONINY 🥹🥲, dlatego musimy się z Wami pożegnać 😔.
Życie czasami pisze różne scenariusze i teraz przed nami inna ścieżka, którą z uśmiechem na twarzy będziemy kroczyć.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy Wam wszystkiego pięknego.❤️
Karolina i Przemek
wśród fanów