01/12/2021
Pyszne i szybkie drugie śniadanie idealne zarówno do zjedzenia w domu, jak i do zabrania ze sobą do szkoły lub pracy? 😇
Taki właśnie jest ten jogurcik 🌼
Składniki:
Jogurt: 🔸150g skyra naturalnego 🔸łyżka erytrytolu zblendowanego na puder 🔸kilka kropel ekstraktu waniliowego
Płatki (smakujące jak Kangus): 🔸10g owsa ekspandowanego 🔸5g miodu
Dodatki: 🔸łyżka dżemu pomarańczowego bez cukru 🔸1 brzoskwinia 🔸1 kostka czekolady z orzechami laskowymi
🔹Erytrytol zblenduj na cukier puder. Polecam Ci rozdrobnić od razu większą ilość i przesypać do słoiczka. Wymieszaj skyra z erytrytolem i ekstraktem waniliowym.
🔹Owies upraż na suchej patelni. Na sam koniec dodaj miód i dokładnie zamieszaj, by pokrył ziarenka. Wyłącz gaz.
🔹Brzoskwinię i czekoladę pokrój w kostkę.
🔹Do słoiczka lub szklanki nałóż łyżkę dżemu. Następnie ułóż 2/3 jogurtu, ekspandowane zboże, 2/3 brzoskwini, resztę jogurtu, resztę brzoskwini i czekoladę.
Gotowe! 🧡
Przygotowanie zajmie Ci nie więcej niż 5 minut 😊
A gwarantuję, że dawno nie jedliście tak dobrego jogurtu 😛
Smacznego 🤤
Są tu fani płatków Kangus? 😅
Ja je kocham 💛