05/05/2026
Kiedyś wierzyłam, że to, co mnie najbardziej fascynuje, jest dla mnie nieosiągalne. A prawda była taka, że wystarczyło zrobić pierwszy krok, żeby się przekonać, że jest to możliwe i w dodatku jest to takie MOJE ❤️
Tak jest ze sztuką, ja po prostu wiem, że to jest część mnie, muszę tworzyć.
Jak byłam młodsza i patrzyłam na rysunki mojego tatusia to zawsze myślałam sobie - jeju jakie to jest ciekawe móc tak rysować! Mieć taki talent! Być zdolnym rysować te wszystkie kształty...tak po prostu z głowy, z serca.
I choć nie rysuję tak samo - chapeau bas tatuś - to jednak w ostatnich tygodniach zakochałam się mocno nie tylko w malarstwie, ale i w rysunku.
Także często okazuje się, że możemy robić to co nas fascynuje i innych, musimy po prostu spróbować ✨
Fajnie odkrywać siebie w różnych zainteresowaniach - polecam🥰