06/04/2026
„Po co to robisz? To bez sensu.”
„Kto to kupi, skoro na Temu i w Pepco jest taniej?”
„Ile godzin nad tym siedzisz? Lepiej zajmij się domem…”
A prawda jest taka, że czasem każdy film zbiera kilka polubień, a zwykłe selfie -dziesięć razy więcej.
Bo łatwiej docenić wygląd niż pracę, serce i czas włożony w coś swojego.
Ale wiesz co?
Ja i tak to robię.
Bo to jest moje.
Bo to mnie buduje.
Bo wierzę w siebie — nawet wtedy, kiedy inni nie wierzą.
I to wystarczy 💛 Starostwo Powiatowe w Sztumie