31/12/2023
🔔 Kochani! To był bardzo dobry rok i życzę sobie i Wam by ten nadchodzący był przynajmniej taki sam!
Miejcie niepohamowany apetyt na nowe i je odkrywajcie.
Dziękuję Wam za zaufanie, dziesiątki ugotowanych potraw, masę śmiechu, nowoodkryte kulinarne talenty.
Bez Was nie ma nas, po prostu!
Widzimy się w Nowym Roku - z większym rozmachem, pełni energii do działania!