31/12/2025
Kochani!! 🎆
Dziś chcę Wam podziękować prosto z pracowni, bo to tutaj jednak spędzam najwięcej czasu.
Dziękuję za zaufanie, za Waszą dobroć, za motywację do działania, za to, że stale mogę się rozwijać, za miliony rozmów, kaw, wyrozumiałość, za wszystko co sprawiło, że ten rok pomimo dużej intensywności był magiczny i bardzo udany!!!
Mam nadzieję, że nadchodzący będzie jeszcze piękniejszy - tego życzę sobie i Wam !!!! 🩷
Jestem wdzięczna 🥹.
Szczególne podziękowania oczywiście:
- mentorka i największe wsparcie 🩷
- genialne dziewczyny, bez których aktualnie nie wyobrażam sobie swojej pracy 🩷
Szczęśliwego Nowego Roku!!! 🥂🥂🍾