Wełrob Iwona Wita

Wełrob Iwona Wita Witaj na stronie Wełrob
Znajdziesz tutaj oryginalne i nietuzinkowe produkty, które mogą być ciek

"Kolorowy zawrót w głowie teraz mam "____________________Świąteczne koszulki na pisanki to totalny must have, jeśli nie ...
17/03/2023

"Kolorowy zawrót w głowie teraz mam "
____________________
Świąteczne koszulki na pisanki to totalny must have, jeśli nie masz czasu na ich malowanie 👍

Jestem zachwycona takim rozwiązaniem 🥰

,

Mam już 700 obserwujących! Dziękuję za nieustające wsparcie. Udało się to dzięki wam. 🙏🤗🎉
03/01/2023

Mam już 700 obserwujących! Dziękuję za nieustające wsparcie. Udało się to dzięki wam. 🙏🤗🎉

🥚🐣Wesołych Świąt Wielkanocnych 🐣🥚____________________________W tym roku w końcu udało mi się zrealizować projekt koszulk...
16/04/2022

🥚🐣Wesołych Świąt Wielkanocnych 🐣🥚
____________________________

W tym roku w końcu udało mi się zrealizować projekt koszulki na jajka wielkanocne . Długo szukałam idealnego wzoru , aż w końcu się udało. Jestem zauroczona tym wzorem --> Piękno tkwi w prostocie, czyż nie ? 🤩

🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚
🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥

Witajcie ❤️Tak dawno mnie nie było, że czuję się jakoś dziwnie dodając dziś posta   😱🤦🏻‍♀️Nie mogłam jednak odmówić sobi...
05/10/2021

Witajcie ❤️
Tak dawno mnie nie było, że czuję się jakoś dziwnie dodając dziś posta 😱🤦🏻‍♀️
Nie mogłam jednak odmówić sobie udostępnienia takich pozytywnych fotek.

Chusta ombre i zestaw czapka, szalik , rękawiczki robione w ubiegłym roku, ale co tam. Zdjęcie idealnie wpasowuje się w jesienny klimat jaki mamy już za pasem . Czekałam cały rok, by móc pochwalić się wam swoimi pracami.

Zadowolone klientki pozwoliły mi opublikować zdjęcia, za co im serdecznie dziękuję❤️ . Nawet wybrały się na specjalną sesję...jej efekty możecie podziwiać dzisiaj 🥰 piękne i żywiołowe dziewczyny , prawda ? 😍🤩

Ps. Często wracam do tych zdjęć, a za każdym razem jak na nie patrzę uśmiech nie schodzi mi z buzi.

Pozytywnej energii Wam życzę 😘 Oby uśmiech nie schodził Wam z twarzy

Cześć 🤗 Witam się z Wami po dłuuuugiej przerwie 🤭 Co u Was słuchać ❓Nadszedł upragniony weekend 😅 Ten tydzień mi zleciał...
03/09/2021

Cześć 🤗 Witam się z Wami po dłuuuugiej przerwie 🤭 Co u Was słuchać ❓

Nadszedł upragniony weekend 😅 Ten tydzień mi zleciał, nawet nie wiem kiedy 😱
Teraz w głowie mam dylemat ....
Napić się dobrej kawy ☕
czy otwierać wino 🍷? 🤔
Jak myślicie ? 😅😜🤪

Kawa ☕ czy wino 🍷?

⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️

Dzień dobry ☺️Kolorowe produkty to moja specjalność . Chciałam jednak zapytać Was o zdanie:Lubicie takie kolorowe dodatk...
19/07/2021

Dzień dobry ☺️
Kolorowe produkty to moja specjalność . Chciałam jednak zapytać Was o zdanie:

Lubicie takie kolorowe dodatki ❓

A może lepsze dla Was są stonowane, pastelowe i jednokolorowe produkty ❓

Wasze odpowiedzi na pewno pomogą mi w podjęciu pewnych decyzji ...dlatego bez krępacji możecie pisać całkiem szczerze‼️

Tak więc ...Co sądzicie o moich produktach ....
Jest coś takiego co szczególnie przypadło Wam do gustu ❓
A co Wam się nie podoba ❓

Pozdrawiam ☺️❤️
I z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi i zaangażowanie🥰

Cześć wszystkim ❤️.Kto jest tu ze mną ten wie , iż długi weekend spędzałamm bardzo aktywnie.💪A jak było u Was ? ________...
16/06/2021

Cześć wszystkim ❤️.Kto jest tu ze mną ten wie , iż długi weekend spędzałamm bardzo aktywnie.💪A jak było u Was ?
________________
U mnie spontaniczna wyprawa nad morze.
Szum fal, plaża, relax....
dziewczynki są w raju, a mama sobie może odsapnać☺️
W końcu nie na co dzień dzieci mają dostęp do tak dużej "piaskownicy" 🤭

Jak plaża to nie mogło obejść się bez odpowiednich zabawek. Dziewczynki nabrały z domu całkiem sporo przydasi na plażę. W co się zatem spakować ? Tak żeby było wszystko pod ręką i żeby było wygodnie ?

Ekosiatka ‼️Przetestowana w 100% i potwierdzam z czystym sumieniem jej wielozadaniowość 👍🙂
Niebanalna, stylowa, baaaardzo pakowna‼️
Zabierze wszystko co potrzebne i nadal nie ma dość 😅


😎

...To był udany długi weekend 🙌...Widoki, pogoda i wspomnienia - pierwsza klasa ‼️🔥A jak Wy spędziliście te 4dni wolnego...
07/06/2021

...To był udany długi weekend 🙌...
Widoki, pogoda i wspomnienia - pierwsza klasa ‼️🔥
A jak Wy spędziliście te 4dni wolnego ?

🌹Dzień dobry 🌹Z okazji dzisiejszego święta, dla wszystkich Mam przesyłam  najserdeczniejsze życzenia 🎊__________________...
26/05/2021

🌹Dzień dobry 🌹Z okazji dzisiejszego święta, dla wszystkich Mam przesyłam najserdeczniejsze życzenia 🎊
__________________

Bycie mamą to praca na pełen etat. Nawet kiedy jesteś chora, musisz być "zdrowa" i gotowa do działania.🤷🏻‍♀️

Życzę Wam mamusie wielu sił, pogody ducha , radosnych chwil i spełnienia na wielu płaszczyznach🌹

Ps. Pozwólmy sobie dziś na chwilę relaksu i zadbajmy o siebie ‼️
Wasze zdrowie 🍾🥂

Pozdrawiam ☺️
_______________
Konwalie 🙌
Małe niepozorne kwiatuszki. Ich zapach zaś jest boski i niepowtarzalny. Od wczoraj mam to szczęście, że wypełnia moje mieszkanie 🥰 Taki to bukiecik, dostałam od córeczek ❤️

Lubicie konwalie ❓

Dzień dobry, po długiej przerwie.Wiele się dzieje w moim życiu ostatnio. Dużo zmian i stresu...Jak sobie radzę ze strese...
20/05/2021

Dzień dobry, po długiej przerwie.
Wiele się dzieje w moim życiu ostatnio. Dużo zmian i stresu...
Jak sobie radzę ze stresem ? Tworząc🤣🤷🏻‍♀️

Mój ostatni projekt 🤍🖤

Stonowana chusta w kolorach biało, szaro, czarnych .
Prosta forma , klasyczne kolory. Ponadczasowa i oryginalna forma .
Bo choć mamy połowę maja, pogoda nas nie rozpieszcza w tym roku.
Czasem ☀️, czasem ⛈️.

Co powiecie na taką kolorystykę ?
______________
Chusty robię na zamówienie wg wybranej kolorystyki. Cena 199zł +16zł koszt wysyłki kurierem.
Szukasz takiego prezentu dla siebie, mamy czy koleżanki ?
Zapraszam do kontaktu ☺️
Zamówienia przyjmuję w wiadomości prywatnej ☺️

Witajcie ☺️Przesyłam pozdrowienia każdemu do kogo dotrze ten post 🤗 Gdziekolwiek jesteście na świecie , cokolwiek robici...
22/04/2021

Witajcie ☺️
Przesyłam pozdrowienia każdemu do kogo dotrze ten post 🤗 Gdziekolwiek jesteście na świecie , cokolwiek robicie bądźcie zdrowi ‼️
________________

Obraz z ręcznie wypaloną grafiką to jeden z Waszych ulubionych obrazów. Miałam okazję przygotować go już kilka razy w różnych formatach i wariantach.
Drewniane obrazy dobrze wyglądają w każdym pomieszczeniu i stylu. Dzięki impregnacji poprzez lakierowanie lub olejowanie mogą wisieć nawet w łazienkach, kuchni itp.

Bardzo chętnie wypalam dla Was obrazy. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję do tego ...
Ten na zdjęciu akurat jest o wymiarach 40x80cm .
I UWAGA jest dostępny od ręki ‼️
279zł (+20zł wysyłka kurierem)
W razie jakichkolwiek pytań piszcie śmiało ‼️ Na każdą wiadomość 📥 odpowiadam 👍

Życzę Wam udanego dnia ☺️

Adres

Racibórz

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wełrob Iwona Wita umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Wełrob Iwona Wita:

Udostępnij