05/10/2021
Witajcie ❤️
Tak dawno mnie nie było, że czuję się jakoś dziwnie dodając dziś posta 😱🤦🏻♀️
Nie mogłam jednak odmówić sobie udostępnienia takich pozytywnych fotek.
Chusta ombre i zestaw czapka, szalik , rękawiczki robione w ubiegłym roku, ale co tam. Zdjęcie idealnie wpasowuje się w jesienny klimat jaki mamy już za pasem . Czekałam cały rok, by móc pochwalić się wam swoimi pracami.
Zadowolone klientki pozwoliły mi opublikować zdjęcia, za co im serdecznie dziękuję❤️ . Nawet wybrały się na specjalną sesję...jej efekty możecie podziwiać dzisiaj 🥰 piękne i żywiołowe dziewczyny , prawda ? 😍🤩
Ps. Często wracam do tych zdjęć, a za każdym razem jak na nie patrzę uśmiech nie schodzi mi z buzi.
Pozytywnej energii Wam życzę 😘 Oby uśmiech nie schodził Wam z twarzy