Dzikie_kwiaty

Dzikie_kwiaty sklep z rękodziełem

Układanie suszonych kwiatów, przypomina mi  malowanie obrazów. Choć robię to już tak długo, to dalej zachwycam się ich p...
23/10/2023

Układanie suszonych kwiatów, przypomina mi malowanie obrazów.

Choć robię to już tak długo, to dalej zachwycam się ich pięknem.

Jeszcze nie dawno, rosły w moim ogrodzie. Dziś są zamknięte w ramie na lata.


Zatrzymany czas i zachowane piękno, każdej rośliny. Suszone kwiaty to magia.        🌸
21/10/2023

Zatrzymany czas i zachowane piękno, każdej rośliny. Suszone kwiaty to magia.

🌸

Kwiatów nigdy za dużo. Uwielbiam jak jest mnóstwo, roślin i kształtów. Jak moje obrazy są pełne kolorów. Zdarza mi się  ...
28/09/2023

Kwiatów nigdy za dużo.

Uwielbiam jak jest mnóstwo, roślin i kształtów. Jak moje obrazy są pełne kolorów. Zdarza mi się robić obraz w jednym kolorze i przyznam się, że bardzo mi się spodobał.

Zawsze na sam koniec odkładam kilka, żeby trochę go napowietrzyć, wiec możecie sobie wyobrazić jak wyglądał na początku 😅😅😅😂🌺🌿

Jesień już przyszła i wracają długie wieczory. Dla mnie jesień to czas spokoju, wytchnienia i zachwytu.  To czas na ukła...
24/09/2023

Jesień już przyszła i wracają długie wieczory.

Dla mnie jesień to czas spokoju, wytchnienia i zachwytu. To czas na układania i segregowania kwiatów.

Nie przepadam za długimi rozmowami o niczym. Nie lubię, gdy dużo się dzieje i jest sporo ludzi. Ciężko znoszę zmiany, nawet te najdrobniejsze.

Dlatego tak kocham kwiaty, tu odpoczywam. Tu siadam i mam spokój. Nie myślę o niczym, tylko cieszę oczy.

Tylko tyle i aż tyle…..🌿🌸🌺

Dziś układam i przekładam moje ramki. Docinam papier i w końcu biorę się do pracy. Uwielbiam układać kwiaty, ale chyba b...
17/09/2023

Dziś układam i przekładam moje ramki.

Docinam papier i w końcu biorę się do pracy. Uwielbiam układać kwiaty, ale chyba bardziej już efekt końcowy.

Więc patrzę i podziwiam wcześniejsze zrobione ramy i małymi krokami witam nowe.

To dzisiejsze plany na niedzielny wieczór.

Dlaczego uwielbiam suszone kwiaty??Właśnie za to, że można zatrzymać na chwile czas. Te chabry, zebrałam jako pierwsze i...
15/09/2023

Dlaczego uwielbiam suszone kwiaty??

Właśnie za to, że można zatrzymać na chwile czas. Te chabry, zebrałam jako pierwsze i swoj kolor zachowały idealnie 🤍

W suszarni pełno piękności. Jesień już tuż, tuż i czas wianki pleść. Najbardziej cieszą rośliny, ze swojego ogrodu.     ...
12/09/2023

W suszarni pełno piękności.

Jesień już tuż, tuż i czas wianki pleść. Najbardziej cieszą rośliny, ze swojego ogrodu.

Owalne ramki, są jednymi z moich ulubionych. Kwiaty zamknięte w tej ramie, zawsze wyglądają wyjątkowo. Jest tyle możliwo...
27/08/2023

Owalne ramki, są jednymi z moich ulubionych. Kwiaty zamknięte w tej ramie, zawsze wyglądają wyjątkowo.

Jest tyle możliwości, aby ułożyć w nich coś pięknego.

Pojedynczy kwiat , mały suszony bukiecik, czy kwiatowa kompozycja. Ja uwielbiam kwiatowe bukiety, ale to już wiecie….

Ku pamięci ……Kiedyś, chyba tak pisało się w pamiętniku.  Zostawiam sobie to zdjęcie, aby mi przypominało te radosne dni,...
25/08/2023

Ku pamięci ……
Kiedyś, chyba tak pisało się w pamiętniku.

Zostawiam sobie to zdjęcie, aby mi przypominało te radosne dni, kiedy w kwiatach miałam prządek😅

Będę się starać, aby wszystko było poukładane, choć to naprawdę trudne tzn. dla mnie😂

Przy układaniu moich małych obrazków zawsze panuje chaos, a później ciężko to ogarnąć, bo brak czasu i pojawia się ta myśl …. później to zrobię.

Dlatego jak wejdę na profil, to zawsze, będę podziwiać ten piękny widok 🌿🌸🌼🌿

Adres

Stargard Szczeciński Gmina

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Dzikie_kwiaty umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Dzikie_kwiaty:

Udostępnij