21/09/2025
Dzień dobry Państwu! Z tej strony Damingo :). Podobno czas to pieniądz, a więc kręciliśmy całe poprawiny, Agnieszki i Damiana. Młodzi dostali prezent od bratowej i brata w postaci sushi mastera na uroczystość zaślubin.
Bardzo fajny i trafiony pomysł, szczególnie że bardzo dobrze znam się z prawie całą rodziną ( bawiłem się jak bym był gościem weselnym). Bawiliśmy się wyśmienicie, jedliśmy dużo. Szczególne pozdrawienia dla cioci Eli, która skradła całe show i kręciła rolki jedna za drugą!
Pozdrawiam Wasz Damingo!
Nie masz pomysłu na prezent ślubny, urodzinowy czy jakikolwiek inny? Skontaktuj się ze mną a coś poradzimy! :)
Tel : 666640608
kitcheninthelens
Grab'N Roll
I inni!