22/07/2025
Z ogromną radością informuję, że ostatnio udało mi się zrealizować sesję zdjęciową, która została wylicytowana Licytacje - na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia "Mam Głos", by pomóc Dawidkowi.
Dochód z tej licytacji wspiera zbiórkę na rzecz poprawy jego komunikacji i codziennego funkcjonowania.
Licytacje prowadzone są przez Stowarzyszenie "Mam Głos" w ramach akcji „Pozwólmy Dawidkowi się komunikować!”
📸 Bardzo dziękuję Pani Agata Gogola za udział w licytacji i piękne chwile podczas sesji!
Jako fotograf miałam ogromną przyjemność uwiecznić te pełne bliskości, czułości i letniego światła momenty, a to wszystko w otoczeniu cudownego zapachu lawendy w ADHome Lawendowa Przystań✨
➡️ Więcej o zbiórce:
https://siechnice.com.pl/pomoc-dawidek
Jeśli chcesz wesprzeć tę piękną akcję zapraszam do kliknięcia w link powyżej! ⬆️
➡️ Poznaj historię Dawidka:
https://pomagam.pl/hppgck
ADHome Lawendowa Przystań