09/07/2025
Jestem znany z tego że nie toleruję widoku pralki (odsłoniętej) w ładnej łazience. Zdaję sobie sprawę iż wiele sytuacji nie pozwala umieścić tego grzmota nigdzie indziej, więc proponuję naszym Klientom różne opcje ukrycia za pomocą nieskomplikowanych zabudów meblarskich., które w większości przypadków „da się” zastosować i w których nasza kochana pralka sobie pracuje i "oddycha". Większość z Was, Drodzy Klienci postępuje jak wyżej, co cieszy i Was i mnie.
Dziś znalazłem i zapożyczam niniejsze zdanie Pana Krzysztofa, człowieka sławnego.
Nie jestem sam 💪🙂😜