Uwielbiam wnętrza stylowe, wszelkiego rodzaju gry na styku stylistyk, mieszanie i łączenie nowoczesnego z historycznym. Antyki darzę wielkim szacunkiem i bardzo lubię je wykorzystywac w swooich projektach, ponieważ moim zdaniem mają wielki potencjał tworzenia specyficznej atmosfery we wnętrzu. Wnętrza muszą mieć duszę i swój charakter, który oddajemy im my sami. Są natomiast wnętrza źle zaaranżowa
ne, niefunkcjonalne, źle pomyślane, nieestetycznie wykończone. Dlatego dużą wagę przywiązuję do estetyki szeroko pojętej, bo nie tylko jako samej wizji, tego jak ma wyglądac mieszkanie czy dom, ale do elementów wykończeniowych. Dlatego zawsze staram się doradzac Klientom, co warto wybrać z palety mozliwości, na co warto zwrócić uwagę, a co można "odpuścić". Osobiście najbardziej lubię kontrast biel - czerń, bo daje najwięcej możliwości aranżacyjnych, wygląda zawsze elegancko i jest ponadczasowy; naturalne materiały wykończeniowe: naturalny kamień, drewno, parkiety drewniane układane w klasyczną jodełkę lub parkiet francuski; szarości, które zmysłowo otulają wnętrze domowością i są fantastyczną bazą do dalszych prac nad budowaniem wnętrza; duże ilości światła, które pozwalają na wykreowanie niepowtarzalnej atmosfery wnętrza; odpowiednio dobrane i łączone pastele. Lubię nowoczesność, chociaż lubią ja połączyć czasem z czymś z innej epoki. Zapraszam do wspólnych zabaw konwencjami i stylami przy budowaniu ciekawych i niepowtarzalnych wnętrz z klimatem.