03/06/2026
Co w planach na czerwiec?
7.06 (niedziela) W wietnamskim domu - zapraszam Was na podróż po smakach mojego dzieciństwa. W Wietnamie w centrum każdego posiłku jest ryż, a dookoła niego stawia się zawsze białko, warzywa i zupę. Zupę się je na końcu po to, żeby wyczyścić miskę. Zero waste!
8.06 (poniedziałek) Thai express - wieczór z moją autorską i najlepszą ever zupą. To jest główne danie, obfitość na talerzu. Będzie kolorowo, będą wszystkie smaki, a o smak chrupania zadbają pierożki. Na deser oczywiście uwielbiany przez wszystkich - mango sticky rice.
17.06 (środa) Tokio street-food - po tym warsztacie na pewno Wasze skille w kuchni wystrzelą jak torpeda. Przyjdzie babcia do Was na obiad, a Wy jej podacie takoyaki z ośmiornicą 😁 A tak serio, czemu nie? Pokażę tutaj, że to naprawdę nie jest takie trudne, a nawet jest przyjemne.
19.06 (piątek) Sajgon na talerzu - Bún bò Nam Bộ czyli makaron z wołowiną jest chyba najpopularniejszym (po zupie phở) daniem zamawianym w barach wietnamskich. Opowiemy sobie na tym warsztacie o historii tego dania, przegryziemy pierożkami w oleju chilli, a na deser… Moje ulubione tofu jedwabiste z grass jelly!
22.06 (poniedziałek) Gluten Off Korea - ukłon w stronę osób z nietolerancją na gluten oraz dla tych, którzy chcą eliminować go w swojej diecie. To będzie koreańska uczta z bibimbapem, pierożkami mandu i kim chi. Oczywiście deser też będzie!
24.06 (środa) - Noc w Bangkoku - co miesiąc ten warsztat MUSI być! To jest Wasz faworyt z sałatką som tam z zielonej papai, pad thaiem i oczywiście mango sticky rice.
Sprawdzisz wolne miejsca na www.panivu.com
Widzimy się w tym miesiącu?
Dajcie znać co byście chcieli pogotować w lipcu i w sierpniu