Kreatywnie-Magia szycia

Kreatywnie-Magia szycia Witaj! Zapraszam Cię do mojej skromnej przestrzeni,gdzie tworzę wyjątkowe rzeczy dla dzieciaczków🥰

17/04/2026

Idea👉process👉 results

Ostatnio była rolka dlaczego pocięłam ubranka🤭 Tak oto powstała poduszka z ubranek💙 Jeszcze jedna rzecz powstanie. Jak myślicie co teraz będzie?🤭

♻️

09/04/2026

Becik niemowlęcy,uszyty z dzianiny bawełnianej. Mięciutki,gruby. Z szarfą do przewiązania.
Motyw myszki Miki

30/03/2026

Nagrywane w dzień,a firanka jest z woalu, więc filmik wygląda jak wygląda 🫣 Ale ważne, że jest, bo czekała na uszycie rok🤣

Czy Wy też macie takie coś, że jak nie zabierzecie się od razu do czegoś to później zapał zniknie i już się nie chce tego robić,aż później po jakimś czasie do tego wracacie? U mnie zazwyczaj po dłuższym czasie🤣

Wstępnie miała wyglądać inaczej,ale moja wizja zmieniała się kilka razy i w ostateczności została prosta zazdrostka🤦😅 Ale takie zwykłe proste też mają swój urok.

24/03/2026

Dlaczego pocięłam ubranka? 🤭

Jeśli jesteś ciekaw dlaczego, zaobserwuj mnie by być na bieżąco i nie przegapić efektu końcowego 😃


Szycie na maszynie,daj drugie życie, nie wyrzucaj, upcycling, handmade, ręczna robota, ubrania dla dzieci

Zbliżenie na czapkę,na detale💚 Czapka jest dwustronna. Jedna zielona, druga niebieska. Do kompletu doszyłam też komin.Ch...
23/03/2026

Zbliżenie na czapkę,na detale💚 Czapka jest dwustronna. Jedna zielona, druga niebieska. Do kompletu doszyłam też komin.
Choć źle go sobie uszyłam i nie wyszedł mi tak jak chciałam,miał być z jednej strony cały zielony,a w środku niebieski,ale nie wiem jak to zrobiłam,że mam połowę tak,a połowę tak🤣
A że nie chciało mi się już pruć,to zostało tak jak jest 😅
Dla klienta oczywiście trzeba byłoby pruć i poprawiać,ale że to dla mojej małej to może być 😅




Czapkadzianinowa•inspiracje•szycienamaszynie•
handmade•czapkadladziecka•czapkawiosenna

17/03/2026

Pierwsza próba uszycia czegoś innego niż tylko wyprawki 😃 Pierwsza czapka z podwójnej dresówki🤭 Tak z tych dresowek, które upolowałam na bazarku na facebooku😃

❤️Nie jest idealna,ale mała zadowolona. Muszę się napewno dużo pouczyć.. to jednak nie jest bawełna. Materiał inaczej pracuje.. nie obyło się oczywiście bez prucia😅

Doświadczone osoby. Macie jakieś rady-tipy,bez których ani rusz? Napisz w komentarzu,chętnie poczytam🙂



Czapkadladziecka, szycienamaszynie, proszęotipy, porady,szyciewdomu, handmade

Jest i on, wianek, który szyję dla siebie,ale idzie mi to opornie😅 Docelowo miały być jeszcze ozdoby,ale nie wiem co by ...
13/03/2026

Jest i on, wianek, który szyję dla siebie,ale idzie mi to opornie😅 Docelowo miały być jeszcze ozdoby,ale nie wiem co by tu pasowało.

Z ciekawości zapytałam czat gpt i zaproponował mi ozdoby, które widać na ostatnich zdjęciach. Co byście mi radzili? Tak szczerze podobają mi się wszystkie wersje i nie mogę się zdecydować 😀

❗A jeśli ktoś byłby zainteresowany takim wiankiem na święta,to ostatni moment, żeby zamówić. Później mogę nie zdarzyć uszyć, także zapraszam ☺️

❤️Poniżej zostawiam Wam ankietę, jeśli możesz, zagłosuj, będę wdzięczna ❤️
(P.S.Jeśli to widzisz na facebooku to ankieta wyświetla się na instagramie😉)



Szycie, szyjenamaszynie, wianekwielkanocny, wianeknadrzwi, handmade, ozdobywiszące, bawełnianeozdoby

07/03/2026

Może przejście nie idealne,ale uczę się instagrama i tych wszystkich trików 😅
💚Literki KSAWERY-18cm. Kolory to beż,brąz, zieleń



Szyteozdoby,literkibawełniane, handmade, szytewdomu, inspiracja, ozdobadopokoju, dopowieszenia, własnafirma, rolki, sewing,

25/02/2026

Nie wrzucaj tego w internet!
A tak swoją drogą, jakby patrzeć na innych to człowiek nie mógłby robić nic, ale robiąc nic też byłoby źle🫣 W dzisiejszych czasach jest taka mentalność ludzi, że niczemu nie dogodzisz. Przeglądając sociale widzę tylko "Nie jedz tak,bo.."," Nie rób tak,bo.." Albo rób tak, jedz tak, ćwicz tak🫣
Patrzmy na siebie i róbmy to co chcemy,nie że ktoś tak powiedział,a będziemy mieć życie dużo ciekawsze😉

A tak poza tym to dalsza część filmiku to ozdoby wielkanocne . Jeśli ktoś szuka, zapraszam ☺️

19/02/2026

Ksawery-literki 18cm i ozdoba jeżyk



Ozdobydopokoju, literkibawełniane, pokójdziecka, wystrójpokoju, handmade, szytenamaszynie, dołóżeczka, szytewPolsce, szytepogodzinach, rękodzieło

Adres

Wodzisław
44-309

Telefon

+48783707147

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kreatywnie-Magia szycia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kreatywnie-Magia szycia:

Udostępnij