07/05/2026
Drodzy Klienci i Przyjaciele Złotego Wołu,
maj będzie ostatnim miesiącem funkcjonowania Złotego Wołu w Zawierciu. To dla nas bardzo emocjonalny moment, ponieważ przez ten czas mieliśmy okazję poznać wielu wspaniałych ludzi i wspólnie stworzyć miejsce, do którego chętnie wracaliście.
Chcemy z całego serca podziękować każdemu z Was — za każde zamówienie, dobre słowo, opinie, uśmiechy i wsparcie, które dawaliście nam każdego dnia. Dzięki Wam Złoty Wół stał się czymś więcej niż tylko kebabem.
To były wyjątkowe miesiące i cieszymy się, że mogliśmy być częścią Zawiercia.
Zapraszamy jeszcze przez cały maj — wpadnijcie po raz ostatni na swojego ulubionego kebaba i pożegnajmy się razem ❤️
Dziękujemy,
Zespół Złotego Wołu