DELA - moje rękodzieło

DELA - moje  rękodzieło Pasja która narodziła się w domu. Większość rzeczy wykonuje moja mama Ela robi je dla siebie i znajomych, rodziny. Czasem będą się pojawumialy też moje ;)

Piękna ruda ♡♡♡ ja się zakochałam Ktore dziecko nie ucieszy się takiej piękności
24/05/2019

Piękna ruda ♡♡♡ ja się zakochałam
Ktore dziecko nie ucieszy się takiej piękności

Tworzy się ;) Niedługo sezon balokonowy otworzymy w pełni. To dopiero połowa roboty . Udanej majówki ;) ♡♡♡
30/04/2019

Tworzy się ;)
Niedługo sezon balokonowy otworzymy w pełni. To dopiero połowa roboty .
Udanej majówki ;) ♡♡♡

Wiosna wiosna ;) Gdzie jesteś ? Komu ???
12/02/2019

Wiosna wiosna ;)
Gdzie jesteś ?
Komu ???

Przypominam ♡♤♡że niedługo walentynki ;) zakochani pamiętajcie o miłym geście A może i małym drobiazgu :) 😍😍😍😍😍nie ważne...
07/02/2019

Przypominam ♡♤♡
że niedługo walentynki ;) zakochani pamiętajcie o miłym geście A może i małym drobiazgu :)
😍😍😍😍😍nie ważne ważne żeby pokazać że się kocha ♡♡♡♡

My czujemy już wiosnę ;) Dawno nie było nic ale mamy dużo bo cały czas działamy ♡♡♡
07/02/2019

My czujemy już wiosnę ;)
Dawno nie było nic ale mamy dużo bo cały czas działamy ♡♡♡

A oto dzieło które dziś udało się dokończyć powiedzcie czyż nie jest piękna ? Jesst cudna ♡♡♡♡
13/01/2019

A oto dzieło które dziś udało się dokończyć powiedzcie czyż nie jest piękna ? Jesst cudna ♡♡♡♡

Wesołych  świąt. Tak jak obiecane było pokazujemy swiateczna odsłonę naszej ręcznie szyte ślicznej sukienki. Specjalnie ...
24/12/2018

Wesołych świąt. Tak jak obiecane było pokazujemy swiateczna odsłonę naszej ręcznie szyte ślicznej sukienki. Specjalnie na wigilię.
Prezetuje naszą małą niezastąpioną modelką.

Chwalimy sie tym razem cos innego ;) cudo pelerynka ;) na zime idealna do auta ;)Cieplo i bezpiecznie  👍👍👍a juz w świeta...
21/12/2018

Chwalimy sie tym razem cos innego ;) cudo pelerynka ;) na zime idealna do auta ;)
Cieplo i bezpiecznie
👍👍👍
a juz w świeta nasza piekna kreacja specjalna na wigilie Będą foty ;) 🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Komu sie podoba nasz króliczek lapka w góre ???👍👍👍👍

Pamietacie nasze choinki z tamtego roku  ? Z szyszek ? Piekne srebrne. W tym roku byly one dekoracja w sesji zdjeciowej ...
15/12/2018

Pamietacie nasze choinki z tamtego roku ? Z szyszek ? Piekne srebrne.
W tym roku byly one dekoracja w sesji zdjeciowej małej Antoniny ;) i dekoruja pieknie jej male mieszkanko ;)
Pozdrawiamy i odliczamy razem czas do świąt. ;)
Ps. Na zdjeciach tez bombki z szyszek ;) nasze male kolorowe cuda

NowośćButelkowa zieleń i czerwony ;) to kolory typowo świąteczne ;)Komu ?? ;)
02/12/2018

Nowość
Butelkowa zieleń i czerwony ;) to kolory typowo świąteczne ;)
Komu ?? ;)

Mamy nowe.Idealne na prezent na MikołajkiŚwiętaPolecam Moja mieć różne kolory.Pięknie się prezentuja
24/11/2018

Mamy nowe.
Idealne na prezent na Mikołajki
Święta
Polecam
Moja mieć różne kolory.
Pięknie się prezentuja

Już niedługo święta ;) czas leci ;)Kto zaczął z nami przygotowania ???;);)
17/11/2018

Już niedługo święta ;) czas leci ;)
Kto zaczął z nami przygotowania ???
;);)

Adres

Zimna Woda

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy DELA - moje rękodzieło umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij