16/12/2024
SOM SPÄŤ 😂
Ale len na chvíľu, takže kto by chcel urobiť radosť sebe alebo blízkym tak nech píše správu 📩
Na objednávku nerobím. K dispozícii je iba to čo je vyrobené. Toto je všetko, viac najbližšiu dobu nebude.
Sú sviečky v skle aj v šálke.
Vône:
🕯️Vanilka-škorica-pomaranč
🕯️ Čokoláda s pomarančom
🕯️ Zelený čaj
🕯️Káva s čokoládou
Možnosť doručenia:
📦Osobny odber
📦Vyzdvihnutie v kaderníctve
📦Zasielkovňa (posledné zaslanie do Vianoc 17.12.)
Viem je to na poslednú chvíľu, ale skôr sa nedalo😅
Ak niekomu nesúri do Vianoc samozrejme odošlem kedykoľvek.
Majte krásny deň 😊