16/03/2026
💚Niekto sedí v tieni, lebo niekto sadil strom už dávno predtým💚 s tohto úryvku pesničky od Majka Spirita vzniklo moje logo firmy.
Ale okrem toho, je to moje celkové vyjadrenie kompozícii výsadieb v každej záhrade🏡 pretože každá záhrada by mala mať dušu 💚 a tú dušu záhrad tvoria väčšie stromy🌳 ktoré vnášajú do nich život v podobe vtáctva🐦🐣🦉ktoré nás momentálne každé ráno víta svojim štebotom, v podobe tieňa, ktorý nám padne vhod v úmorných horkách cez leto🌄v podobe ochrany pred vetrom🌪️ pretože aj tie drobné rastliny ktoré žijú pod ním, ako pod ochrannou rukou, chcú žiť a robiť nám radosť a v neposlednom rade v podobe krásy, veď nič nieje krajšie ako na jar pučiace a kvitnúce magnólie🌸 čerešňe 🍒či marhule🍑 ktoré nám robia radosť nielen kvetom ale aj plodmi.
Preto si dovolím povedať, že v každej záhrade by mal byť vždy aspoň jeden veľký🌳 košatý strom, ktorý chráni tie menšie rastliny pod ním ako najstarší zo súrodencov🙋
Preto nenechávajte nič na- to má čas a kľudne mi zavolajte, napíšte alebo pošlite mail a po vzájomnej dohode, predstave a odbornej porade, Vám vyčarujeme tú vašu vysnívanú záhradu, v ktorej sa budete cítiť vždy šťastne💚💚💚
Btw toto nepísala AI ale ja IA osobne ☺️ a každé zdieľanie a 👍 poteší 😉